sex hikaye

Ki látta utoljára a szivárványt ?

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2001. június 14. csütörtök, 11:09

rendezés  


egy oldalon
134-115  /  174


 
2001. június 20. szerda, 13:54 134. | filmhu
ne aggódj, mi az elejétől fogva enm értjük.

egy nő (varga csabáné), az állítja, hogy ellopták az ő sztoriját a filmhu közreműködésével, de erre nem tudott semmilyen bizonyítékot felmutatni, és amikor kértük, hogy bármiképpen próbálja meg alátámasztani az állitásást, akkor hipp-hopp eltünt a topikból.
vádaskodni, rágalmazni, gyalázni másokat; ezekre képes, értelmes hozzászólásokra nem :((
 
2001. június 20. szerda, 13:37 133. | filmhu
Hát nem értem miről megy a téma. De az biztos, hogy nagyon ráértek. Nem mondanátok el nekem is.
 
2001. június 20. szerda, 13:29 132. | filmhu
koszonom a szives kozlest, megneztem. annyi szemelyeskedes az ott zajlo dolgok utan - rendorseggel lettunk megfenyitve ti. - talan belefer, hogy ez a no sulyosan paranoias!!

szia elemer!
olvasgasd el a topikot, hosszu, de tanulsagos. udv, ny.
 
2001. június 20. szerda, 13:19 131. | filmhu
Szasztok !!!!!

Miről megy a téma ???
 
2001. június 20. szerda, 12:34 130. | filmhu
Nyomozó!

Látogass el, ha időd engedi szivárvány.freeweb.hu fórumára, a vicces dolgok most már ott zajlanak. (ránk küldi az ORFK-t+ilyesmi)
 
2001. június 20. szerda, 12:33 129. | filmhu
igazad van.
az ő kis privát lapocskáján, azzal fenyegetőzik, hogy feljelent minket, ha nem hagyjuk békén. :DDD
ez a nő bolond, asszem nincs egészen tisztában azzal, hogy mit lehet, és mit nem.
 
2001. június 20. szerda, 12:24 128. | filmhu
csak nehogy kiszoruljon az elso tizbol elmebeteg fontos uzenete, bekopizom ujra:

"Az 1. problémád a következő: Beírtad a filmhu keresőgépbe azt, hogy "szivárvány", találati eredményként lehozta neked többek között "A nagy kihívás"-t és a "Kicsi, de erős" c. cikkeket. Ezekre azt állítod, hogy a te történeted első, ill. második felének plágiumai.

"A nagy kihívás" c. cikk (amit a tudósításban elhangzó "Szivárványos tütü tangó" címre hoz ki a keresőgép) egy dokumentumfilmes kerekasztal-beszélgetés (http://www.magyar.film.hu/index.php?at=nevjegy&NevjegyID=1589), míg a "Kicsi, de nagyon erős" tudósítás egy Filmszemlevitáról (http://www.magyar.film.hu/index.php?at=nevjegy&NevjegyID=1842). De ez utóbbi tények már többször is elhangoztak.

1. kérdés: Mennyiben lehet ez a kerekasztal-beszélgetés, ill. ez az újságírói tudósítás a te prózai történetednek a lopott változata? Írd le tételesen mik az egyezések!

2. problémád: Egyeztethetsz ugyanis a két nevezett cikk a megadott URL-címeken továbbra is megtalálható a film.hu eszpresszó rovatának az archívumában.

2. kérdés: Miért állítod mégis, hogy a két nevezett cikket már eltűntették a site-ról?

3. problémád: Az ORTT-nél pályáztak és nyertek a tőled ellopott sztorival (sztorikkal?).

Az ORTT 1999 óta mindössze egyszer - 2000 szeptember 9-én írt ki utoljára filmes pályázatot, millenniumi témakörben (ill. még egyet, kizárólag a főiskolások vizsgafilmjeinek). Ennek eredményeit 2001 áprilisában tették közzé. A nyertesek listáját a filmhun is olvashatod a http://www.magyar.film.hu/index.php?at=nevjegy&NevjegyID=2142 címen. Ezek között se "Szivárvány", se "A nagy kihívás", se "Kicsi,de erős" című nincs.

3. kérdés: Melyik az az ORTT pályázat, amin a te sztoriddal nyertek(kiírás, eredményhirdetés dátuma+témakör,(megjegyzem csak a fent említett pályázat lehetett)), és melyik az a konkrét pályamunka/pályamunkák, amelyek a tőled lopott sztorin épülnek(cím, szerző,gyártó,nyert összeg)?

Összefoglaltam 3 pontban azokat problémákat, amelyek ezen 98%-ig személyes sértegetésekből összetevődő topik érdemi részét képezik. A 3 ponttal kapcsolatban feltettem 3 kérdést világosan, pontosan, tényszerűen. Nos, Erzsébet: erre a 3 kérdésre 3 világos, pontos, tényszerű választ kérek. Ha megérkezik záros időn belül a 3 világos, pontos, tényszerű válasz, akkor valóban lesz valami haszna is ennek a topiknak. Amennyiben nem kapom meg a 3 világos, pontos, tényszerű választ, állításaidat senki nem tekintheti másnak csak alaptalan és abszurd rágalomhalmaznak, és ez esetben haszontalansága folytán valóban megérett arra ez a topik, hogy töröljék."

na, ezzel az utolso mondat kivetelevel egyetertek, szerintem nem kene torolni a topikot, tok jol eldumcsizgatok markameggyel meg guess-szel :))
 
2001. június 20. szerda, 12:23 127. | filmhu
nana! csak semmi tetlegesseg! banjunk el vele verbalisan!
 
2001. június 20. szerda, 12:20 126. | filmhu
nem, sajnos.
ezt az elisabethet legszívesebben felrúgnám műholdnak.
 
2001. június 20. szerda, 12:02 125. | filmhu
És ezen még csodálkoztok ?!?!
 
2001. június 20. szerda, 11:37 124. | filmhu
egyetlenegyszer, csak egyszer, tenyleg, valaszolj mar a feltett kerdesekre!!!

(gyava kis ragalmazo provokator vagy...)
 
2001. június 20. szerda, 09:51 123. | filmhu
és még valami:

Azt állítod, hogy a 3 választ csak jogi eljárással, privát úton tudod megadni. A plagizálásra vonatkozó állításaiddal viszont nyíltan vagdalkózol, mindenféle racionális magyarázat és bizonyíték nélkül. Ezzel máris magadra vonod a rágalmazás vádját.

A bizalmas, nyilvánosan nem közölhető információkra való jogi hivatkozás gyermeteg és becstelen dolog, hogyha ugyanakkor alá nem támasztott, logikátlannak tűnő vádjaidat terjeszted nyilvános fórumokon. Ha senki nem várhat nyíltságot tőled - senki nem is hihet neked. Saját magadat zárod kelepcébe.
 
2001. június 20. szerda, 09:28 122. | filmhu
kilóg a lóláb...
nagyon gyenge védekezés ez a kifogás, hogy nincs jogalap arra, hogy közöld a bizonyitékaidat. lehet, hogy egyáltalán nincsenek...
és ha vannak, akkor miért nem lehet őket valamilyen formában közre adni???
izé, milyen jogvitáról írsz itten? nem holnap mész a film.hu-ba tisztázni a dolgokat?
 
2001. június 20. szerda, 09:27 121. | filmhu
Fel van téve 3 kérdés.

Az ismét kezdődő személyeskedés helyett rövid időn belül várom a 3 világos, pontos, tényszerű választ, csak így tisztázhatod magad a rágalmazás vádja alól.
 
2001. június 20. szerda, 09:17 120. | filmhu
Válasz "Márkameggy" részére.
Megkszönöm a weboldalamon való kedves részvételét.
Várjuk szíves "személy szerinti jelentkezését"!
A szerző jogvita pontsos napját és helyét, idejét itt pontosan meg fogom jelölni, amire természetesen Bárki eljöhet !
Egy "meggy , szék és asztal nevű" Úr vagy Úrnő számára jogállásokat "főleg jogvitában" nincs mód közölni , erre nincs jogalap !
Tisztelettel :elisabeth
2001.06-20 fórumon elmentem!
 
2001. június 19. kedd, 20:25 119. | filmhu
ne bantsd oket, vszinuleg egy gepi forditasrol van szo :)))
 
2001. június 19. kedd, 14:54 118. | filmhu
ezek a gnutellások kb. annyira tudnak magyarul mint a bözse...
 
2001. június 19. kedd, 14:30 117. | filmhu
hat csak a gonoszrol eszembe jutott hogy durva, aztan ezt artikulaltam magamban, es egy olyan hanglejtes sult ki belole, ami eszembe juttatta ezt a regi emleket...

kezd nagyon hianyozni elizabet, kenytelen vagyok a http://hungary.gnutellaworld.net/ -et olvasgatni, hogy jokat rohoghessek valaki fogalmazasan:)))
 
2001. június 19. kedd, 14:25 116. | filmhu
izé, eztet nem értem kristálytisztán...
sem az ötletet (mér superbatman bem apó), sem az apropót.

ér(t)etlen meggy
 
2001. június 19. kedd, 14:13 115. | filmhu
csak nehogy kiszoruljon az elso tizbol elmebeteg fontos uzenete, bekopizom ujra:

"Az 1. problémád a következő: Beírtad a filmhu keresőgépbe azt, hogy "szivárvány", találati eredményként lehozta neked többek között "A nagy kihívás"-t és a "Kicsi, de erős" c. cikkeket. Ezekre azt állítod, hogy a te történeted első, ill. második felének plágiumai.

"A nagy kihívás" c. cikk (amit a tudósításban elhangzó "Szivárványos tütü tangó" címre hoz ki a keresőgép) egy dokumentumfilmes kerekasztal-beszélgetés (http://www.magyar.film.hu/index.php?at=nevjegy&NevjegyID=1589), míg a "Kicsi, de nagyon erős" tudósítás egy Filmszemlevitáról (http://www.magyar.film.hu/index.php?at=nevjegy&NevjegyID=1842). De ez utóbbi tények már többször is elhangoztak.

1. kérdés: Mennyiben lehet ez a kerekasztal-beszélgetés, ill. ez az újságírói tudósítás a te prózai történetednek a lopott változata? Írd le tételesen mik az egyezések!

2. problémád: Egyeztethetsz ugyanis a két nevezett cikk a megadott URL-címeken továbbra is megtalálható a film.hu eszpresszó rovatának az archívumában.

2. kérdés: Miért állítod mégis, hogy a két nevezett cikket már eltűntették a site-ról?

3. problémád: Az ORTT-nél pályáztak és nyertek a tőled ellopott sztorival (sztorikkal?).

Az ORTT 1999 óta mindössze egyszer - 2000 szeptember 9-én írt ki utoljára filmes pályázatot, millenniumi témakörben (ill. még egyet, kizárólag a főiskolások vizsgafilmjeinek). Ennek eredményeit 2001 áprilisában tették közzé. A nyertesek listáját a filmhun is olvashatod a http://www.magyar.film.hu/index.php?at=nevjegy&NevjegyID=2142 címen. Ezek között se "Szivárvány", se "A nagy kihívás", se "Kicsi,de erős" című nincs.

3. kérdés: Melyik az az ORTT pályázat, amin a te sztoriddal nyertek(kiírás, eredményhirdetés dátuma+témakör,(megjegyzem csak a fent említett pályázat lehetett)), és melyik az a konkrét pályamunka/pályamunkák, amelyek a tőled lopott sztorin épülnek(cím, szerző,gyártó,nyert összeg)?

Összefoglaltam 3 pontban azokat problémákat, amelyek ezen 98%-ig személyes sértegetésekből összetevődő topik érdemi részét képezik. A 3 ponttal kapcsolatban feltettem 3 kérdést világosan, pontosan, tényszerűen. Nos, Erzsébet: erre a 3 kérdésre 3 világos, pontos, tényszerű választ kérek. Ha megérkezik záros időn belül a 3 világos, pontos, tényszerű válasz, akkor valóban lesz valami haszna is ennek a topiknak. Amennyiben nem kapom meg a 3 világos, pontos, tényszerű választ, állításaidat senki nem tekintheti másnak csak alaptalan és abszurd rágalomhalmaznak, és ez esetben haszontalansága folytán valóban megérett arra ez a topik, hogy töröljék."

na, ezzel az utolso mondat kivetelevel egyetertek, szerintem nem kene torolni a topikot, tok jol eldumcsizgatok markameggyel meg guess-szel :))
134-115  /  174

nka emblema 2012