sex hikaye

Ki látta utoljára a szivárványt ?

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2001. június 14. csütörtök, 11:09

rendezés  


egy oldalon
114-95  /  174


 
2001. június 19. kedd, 14:10 114. | filmhu
amugy teccet ;)
 
2001. június 19. kedd, 14:05 113. | filmhu
errol jut eszembe, megosztok veletek egy hagymazos '94-es evben szuletett otletet, amit az akkori egyetemi szinpad kozonsegenek szlopos tagjai jegyeznek - szerenysegem epp csak belekotnyeleskedett a sztorilajnba. az alapotlet a magyar batman/superman megszuletese: BEM APO! minden egyes tortenet zaromondata pedig: harom fiatal, csinos lany korusban: Apo, de durva vagy!"
na ennyit errol.
 
2001. június 19. kedd, 14:03 112. | filmhu
csak realista :)))
 
2001. június 19. kedd, 14:01 111. | filmhu
markameggy, de gonosz vagy >:))
 
2001. június 19. kedd, 12:28 110. | filmhu
ó vajon miért nem ragad klaviatúrát, a mi két emelkedett lelkü topiktársunk, elisabeth és hites ura, mióta megjelentek konkrét kérdések avagy ultimátumot intéztek hozzájuk elmebeteg és nyomozó társaim.
bözsi, hol vagy? társaságod nélkül üresek és céltalanok a napjaim.
hozzászólásaid "bájos" bugyutasága elkergeti a gyülekező viharfelhőket (az ilyet még ők se bírják), és felragyog a kacagó nap az égen.
térj vissza hozzánk, és folytasd a magyar nyelvtan eddig felfedezetlen tájain való kalandozásaidat.
 
2001. június 19. kedd, 10:54 109. | filmhu
szia elmebeteg!

kerdesekkel mar en is probalkoztam, ugyhogy most megismetlem oket, hatha igy nagyobb sulya lesz a kettonek egyut
1. Mikor keszult el a szivarvany.fw.hu? - ezt menet kozben kideritettem, 2001.05.14
2. Megjelent-e reszben, vagy egeszben a szajton (ti. a filmhu-n) a novellad? (mindenki szamara elerhetoen, olvashatoan) - nem jelent meg, a ket megnevezett cikk mindig is abban a formaban volt fellelheto a szajton, amiben most is, url-t ld. alabb
3. Ki nyert palyazatot a konyvvel? - na erre varhatunk...
4. volt-e egyaltalan ortt palyazat? (ne haragudj, ez is felmerult valaki mas hozzaszolasaban, miszerint nem volt ortt-s palyazat) - kiderult volt, de azon egyelore nem tudni, nyert-e barki is a szivarvanybol keszult konyvvel palyazatot. erre tehat feltetlenul valaszolj, elizabet, ha lehet palyazo, gyarto, iro nevevel, nyert osszeggel, stb.
 
2001. június 19. kedd, 10:38 108. | filmhu
Szia Lisa! Összesítsünk!

Az 1. problémád a következő: Beírtad a filmhu keresőgépbe azt, hogy "szivárvány", találati eredményként lehozta neked többek között "A nagy kihívás"-t és a "Kicsi, de erős" c. cikkeket. Ezekre azt állítod, hogy a te történeted első, ill. második felének plágiumai.

"A nagy kihívás" c. cikk (amit a tudósításban elhangzó "Szivárványos tütü tangó" címre hoz ki a keresőgép) egy dokumentumfilmes kerekasztal-beszélgetés (http://www.magyar.film.hu/index.php?at=nevjegy&NevjegyID=1589), míg a "Kicsi, de nagyon erős" tudósítás egy Filmszemlevitáról (http://www.magyar.film.hu/index.php?at=nevjegy&NevjegyID=1842). De ez utóbbi tények már többször is elhangoztak.

1. kérdés: Mennyiben lehet ez a kerekasztal-beszélgetés, ill. ez az újságírói tudósítás a te prózai történetednek a lopott változata? Írd le tételesen mik az egyezések!

2. problémád: Egyeztethetsz ugyanis a két nevezett cikk a megadott URL-címeken továbbra is megtalálható a film.hu eszpresszó rovatának az archívumában.

2. kérdés: Miért állítod mégis, hogy a két nevezett cikket már eltűntették a site-ról?

3. problémád: Az ORTT-nél pályáztak és nyertek a tőled ellopott sztorival (sztorikkal?).

Az ORTT 1999 óta mindössze egyszer - 2000 szeptember 9-én írt ki utoljára filmes pályázatot, millenniumi témakörben (ill. még egyet, kizárólag a főiskolások vizsgafilmjeinek). Ennek eredményeit 2001 áprilisában tették közzé. A nyertesek listáját a filmhun is olvashatod a http://www.magyar.film.hu/index.php?at=nevjegy&NevjegyID=2142 címen. Ezek között se "Szivárvány", se "A nagy kihívás", se "Kicsi,de erős" című nincs.

3. kérdés: Melyik az az ORTT pályázat, amin a te sztoriddal nyertek(kiírás, eredményhirdetés dátuma+témakör,(megjegyzem csak a fent említett pályázat lehetett)), és melyik az a konkrét pályamunka/pályamunkák, amelyek a tőled lopott sztorin épülnek(cím, szerző,gyártó,nyert összeg)?

Összefoglaltam 3 pontban azokat problémákat, amelyek ezen 98%-ig személyes sértegetésekből összetevődő topik érdemi részét képezik. A 3 ponttal kapcsolatban feltettem 3 kérdést világosan, pontosan, tényszerűen. Nos, Erzsébet: erre a 3 kérdésre 3 világos, pontos, tényszerű választ kérek. Ha megérkezik záros időn belül a 3 világos, pontos, tényszerű válasz, akkor valóban lesz valami haszna is ennek a topiknak. Amennyiben nem kapom meg a 3 világos, pontos, tényszerű választ, állításaidat senki nem tekintheti másnak csak alaptalan és abszurd rágalomhalmaznak, és ez esetben haszontalansága folytán valóban megérett arra ez a topik, hogy töröljék.
 
2001. június 19. kedd, 09:50 107. | filmhu
na, megint jövök a szokásos heppemmel, na vajon mi az?
dobpergés..., elsötétül a nézőtér..., a feszültség egyre nő..., egy kismama elájul..., a dobpergés fokozódik..., és egyszer csak felhangzik a kiáltás:
ORTT PÁLYÁZAT HOL VAN???

cica-haver, talán te végre tudsz válaszolni, ha már az asszonykád erre képtelen.
 
2001. június 19. kedd, 09:31 106. | filmhu
visszatértem he-he, átolvasom mit ügyködött elisabeth aztán lesz nemulass...:)
 
2001. június 19. kedd, 06:45 105. | filmhu
A fórum tartalma ismér mentve.
Elég vicces ,hogy a 10 millónál is több magyar számára hozzáférhető KIVETÍTETT filmekből miért nem lehet idézőjelben "idézni"? Nem lehet ok arra ,hogy megszüntessenek egy topicot lsd. :Alkotmányos jog,
Ment :xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
 
2001. június 18. hétfő, 19:30 104. | filmhu
termeszetesen az elisabethest olvastam, de most kezdem (ket hozzaszolas utan) a sos elloptak... topikot is elolvasni elolrol;)
 
2001. június 18. hétfő, 19:24 103. | filmhu
Öööö... Melyikre is gondolsz ? "Szeretünk" ??? Hmmm...
Olyan van, hogy "Szeretem elisabethet", olyan is van, hogy "Szerelem és azzal mi van"...
Áh, látom már, hogy regisztráltál nyomozó néven... ;-DDD
 
2001. június 18. hétfő, 19:21 102. | filmhu
hat azert nagyeskut nem tennek ra hogy o volt e, de majd ugyis elmondja:)))

most meg csak a szeretunk topikot olvasom, az nagyon vicces! kar hogy itt mar nincs igazan elemeben:(
 
2001. június 18. hétfő, 19:17 101. | filmhu
őszintén ? Passz. Nem olvasom az index Fórumát...

De ugye, hogy nem semmi ? :)))
 
2001. június 18. hétfő, 19:15 100. | filmhu
guess! ez a no nem azonos az indexes Lovas Istvam*********......:-o) topikban szereplo varerivel??? csak most eset le nekem :o. pedig ugyanaz a stilus, ugyanugy adja ki a sajat IRL adatait+ ugyanugy nem valaszol egyetlen neki intezet kerdesre sem.

most mar tenyleg megszakadok a rohogestol:)))))
 
2001. június 18. hétfő, 19:11 99. | filmhu
ROFL:
"Ejnye Bözse ! Most elárultad a másik nevedet is...
Máskor gondolkozz, mielőtt beszélsz !
elisabeth 2001/04/03 18:00

Miért járt le az én időm ? el ne keseríts , az idő ha ""lejár , akkor a menyekbe kell menni "- de én még csak közétek futottam ide.
hódoló2 2001/04/03 17:53

Szia elisabeth!
-
hódoló1! Most már húzzál innen, a te idöd lejárt!
-
>:))
"
 
2001. június 18. hétfő, 19:10 98. | filmhu
Én még hála Istennek én vagyok Tigris-koma valóban az én Férjem ! De most Moszkvában van.
Ezzel mára zárom soraimat - a topicom teljes tartalmaát elmentettem .
A továbbiakban :
magán moderátor elfáradt
MENVE!!!!!!
 
2001. június 18. hétfő, 19:08 97. | filmhu
:DDDD
"A "teach" - nem mond igazat , azt írta ,hogy:"fürdök "- gondoltam megvárom míg befejezi ! mire megébredtem reggel ?- az utolsó SMS.t sem vette el ! ebből gondoltam ,hogy elaludt , épp úgy mint én !"

eddig ez a kedvencem, de meg csak az elejen jarok.

(forras: http://www.mtv.hu/velemeny/forum.php3?ID=1205)
 
2001. június 18. hétfő, 19:04 96. | filmhu
Az egyik épp most van a tetején :
S.O.S ellopták a Szivárványt !!!
http://www.mtv.hu/velemeny/forum.php3?ID=1431

:-DDDD
 
2001. június 18. hétfő, 19:03 95. | filmhu
kettot mar talaltam, mingyar nekiveselkedek :o)
114-95  /  174

nka emblema 2012