sex hikaye

Ki látta utoljára a szivárványt ?

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2001. június 14. csütörtök, 11:09

rendezés  


egy oldalon
74-55  /  174


 
2001. június 18. hétfő, 18:11 74. | filmhu
Nyomozó
Ü
 
2001. június 18. hétfő, 18:09 73. | filmhu
bar sejtesem szerint te is csak egy elizabet-klon vagy, azert toled anyit meg kernek, hogy ezt betuzd tovab, mert igy nem ertem - ha olvastad az elozmenyeket tudnod kell, hogy en hulye vagyok...
 
2001. június 18. hétfő, 18:09 72. | filmhu
Nyomozó
Ü
 
2001. június 18. hétfő, 18:08 71. | filmhu
Nyomozó:
L
 
2001. június 18. hétfő, 18:04 70. | filmhu
Nyomozó:
Y
 
2001. június 18. hétfő, 18:02 69. | filmhu
Nyomozó:
-E

 
2001. június 18. hétfő, 18:01 68. | filmhu
IGNORE ON
 
2001. június 18. hétfő, 17:59 67. | filmhu
Jé , hát nem mentél el szabira ?
Gondolod ,hogy még nem jártam más fórumon ?
Kérlek , ha nincs a topichoz ,"hangsúlyozom ennek megkezdése témája tárgyában mondanivalód" , menj rendetlenkedni egy chat-re. Magán - moderátor
mentve*
 
2001. június 18. hétfő, 17:48 66. | filmhu
az uszitast velemenyem szerint te kovetted el fikanickjeid moge rejtozve, de neha meg sajat neveden is - lasd buzizas, melegezes - raadasul meg el is loptad masvalaki nickjet, ami, mint emlitettem, bunkosag.

tehat reszemrol: IGNORE ON
 
2001. június 18. hétfő, 17:30 65. | filmhu
Elisabeth ! Egyértelmű ,hogy uszítás volt ,hogy megszünjöd a topikod!
Világosabb a napnál ! Ha elmentetted nég egyszer mentsed el , hogy az időkre és rám is figyelni tudj! Lsd. időkülönbségek. Mikor hívott az "ügyvez?" Írjad ki az időt !
 
2001. június 18. hétfő, 17:26 64. | filmhu
Uszitó "Gyerekek" még ma lehet beszélgetni , kérdezem most letelt a munkaidő , vagy lejárt a megbízásotok ??????
 
2001. június 18. hétfő, 16:50 63. | filmhu
Elmentettem a topicot - és az egész aktuális film.hu weblapot :Elisabeth
 
2001. június 18. hétfő, 16:34 62. | filmhu
Igen természetesen nyitok új topicot itt nyitom meg , és természetesen miután ezen topicnak minden sorát kifényképeztem , így ezt más fórum elé terjeszetem. A topic nyitása jogilag szabályos volt , én részemről nem tehet arról ,hogy néhány erkölcsileg éretlen "uszító" megjelent ezen topicban ! Lefényképeztem a topic minden sorát , előhívtam és KLASSZ LETTT !
További jó ""közös összetartást kívánok "! Szerettel :elisabeth
 
2001. június 18. hétfő, 14:51 61. | filmhu
t szerk!
sajnálnám a topik teljes torleset, de meg a reszleges moderalast is, hiszen viszonylag kovetheto, hogy a topik kissebsegeket megalazo hangnemeert egyetlen szemely teheto felelosse, aki biotechnikuskent a klonozas teren azt a sikert mar elerte, hogy onmagat tobb nickre klonozta. megjegyeznem, hogy ugyanez a szemely alaptalan vadaskodasaval, a segito szandeku, a valosagot talan felfedo kerdesek megtagadasaval mar amugy is szegenysegi bizonyitvanyt allitott ki magarol. persze magamat sem vonnam ki a feleloseg alol, elhangzott itt egy-ket sulyosan szemelyeskedo megjegyzes - reszemrol is - de hat a vita eldurvult, az anonimitas meg szarnyakat ad. mindenesetre egy masik forum vert akakr a magyar filmbe, hat itt az van eleg...

Mindenesetre dontesetek jogossagat sincs jogom ketsegbe vonni, csak hat varhato, hogy vadaskodo topiktarsunk pillanatok alatt nyit egy uj topikot, amiben a "lopas" mellett meg azt is szemetekre veti majd, hogy bezzeg amikor o ezt el akarta mondani, akkor meg jol kimoderaltatok... persze ez is csak ugyanannyira lenne megalapozott, mint az elobbi keptelen vad - e. kenytelen vagyok igy nevezni, mert egyik olyan kerdesemre sem valaszoltal, ami alapjan jogosnak velhettem volna panaszod. ahogy nem valaszoltal markameggy ortt palyazatot taglalo kerdesere sem. (zarojeles megjegyzes: masik nickjen beirni egy topikba olyan merhetetlen taplosag, mintha mas neven felhivnal valakit. ezen nem artana elgondolkozni...)

ezekutan csak nagyon sok turelmet tudok kivanni nektek (ti. a szerk.nek) e.-vel valo szemelyes talalokzasotokhoz. legyetek sokkal turelmesebbek vele, mint en voltam. bar ervekkel nehez lesz meggyozni...
 
2001. június 18. hétfő, 14:38 60. | filmhu
bucsúzunk tőled elisabeth, hüpp, hüpp...
a soha viszont nem látásra.
 
2001. június 18. hétfő, 14:24 59. | filmhu
Tisztelt szivárvány-fórumozók!

A topikot olyan hangnemű hozzászólások lepték el az utóbbi időben, amelyek kimerítik a faji és szexuális intolerancia fogalmát. A magyar film honlapja nem kíván fóruma lenni semmilyen etnikai és nemi vonzódások tekintetében diszkrimináns véleménynek, ill. nem kíván egyes személyeket embercsoporti hovatartozásuk okán nevetség tárgyává tenni, ezért jelen topikot a holnapi naptól kezdve töröljük fórumunkból.

A hozzászólások hasznos tartalma egyébiránt is elveszett, a topik személyes sértegetések sorozatává alakult át. A felmerült problémák rátartozó részét a magyar.film.hu stábja az érdekelteket figyelembe véve kívánja megoldani, de immáron nem a fórum nyilvánossága előtt.

Mindenkinek a legjobbakat kívánja,
a Szerkesztőség
 
2001. június 18. hétfő, 14:23 58. | filmhu
Tisztelt Szerekesztőség ! Köszönöm ,hogy figyeltek, 45 éves koromban nekem sem telik már erőmből ezekkel a fiatalokkal , szelekótyákkal feleselni.( Épp észrevételeztem, hogy ez a felesleges "chat"-elés értelmetlenül terheli az Önök rendszerét.)
A topicot nem ezért nyitottam , az eredeti ok és az aggodalom nem volt alaptalan.
Munkájukhoz sok sikert kívánva tisztelettel: elisabeth
 
2001. június 18. hétfő, 14:10 57. | filmhu
MÁKAMEGGY ! (Papa jön a Sió !!! Papa jön a Sió !!! Nem megmondtam hogy jön a Sióóóóó !!!!?????)
El kell köszönnöm , mert mint írtam a vegyész mellett biológus is vagyok , és épp most kell klónoznom egy elakadt lemezjátszót egy papagállyal , és az egészen biztos ,hogy olyan lesz , mint - TE!- KONYAKOS-MEGGY** v.Márkásmeggy*?. Náladnál különb meggyeket (igaz,hogy cseresznyék voltak) már csak a Torgyán tud szerezni Chile-ből ?
 
2001. június 18. hétfő, 14:01 56. | filmhu
modrator might shut up
 
2001. június 18. hétfő, 13:57 55. | filmhu
"Moderator" maight be turned on.
74-55  /  174

nka emblema 2012