sex hikaye

Magyar Filmszemle

egy oldalon
1-100  /  259
év filmcím díj (jelölés) / kategória díjazott
1997 Az út vége Legjobb kísérleti film díja
2000 Film... Legjobb színész Darvas Iván
2000 Balra a nap nyugszik Legjobb operatőr
2000 A mi szerelmünk Arany olló díj
2000 Film... Legjobb színésznő Temessy Hédi
2000 Egyszer élünk Legjobb forgatókönyv
2000 Anyád! A szúnyogok Legjobb rendező Jancsó Miklós
2000 A kis utazás Közönségdíj
2000 Jonuc és a koldusmaffia Legjobb dokumentumfilm rendező díja Salamon András
2000 A Morel fiú Legjobb férfi epizód alakítás díja Darvas Iván
2000 Aranymadár Kisjátékfilm kategória rendezői díja Szaladják István
2000 Jadviga párnája Különdíj Szakács Györgyi, Tóth Ildikó, Deák Krisztina, Balogh Gábor, Romvári József
2001 I Love Budapest Legjobb operatőr
2001 Kelj fel, Jancsi Legjobb producer Kántor László
2001 Macerás ügyek Arany olló díj
2001 Szortírozott levelek Elismerő oklevél
2001 Werckmeister harmóniák A külföldi filmkritikusok Gene Moskowitz-díja
2001 I Love Budapest Simó Sándor-díj a legjobb elsőfilmnek
2001 Ahogy az Isten elrendeli... - Olga filmje Legjobb dokumentumfilm díja
2001 Moszkva tér Filmhu Közönségdíj
2001 Vakvagányok Arany Mikrofon
2001 Torzók Legjobb rendező Sopsits Árpád
2001 Torzók Legjobb férfi epizód alakítás díja Mácsai Pál
2001 Moszkva tér Legjobb női epizód alakítás díja Pápai Erzsi
2001 Kelj fel, Jancsi Fődíj
2001 Macerás ügyek Legjobb elsőfilmes rendező díja Hajdu Szabolcs
2001 Afta Legjobb Kisjátékfilm díja
2001 Ahogy az Isten elrendeli... - Olga filmje Ifjúsági Zsűri Különdíja
2001 I Love Budapest Joy Magazin díja Hámori Gabriella
2002 Ébrenjárók Legjobb színész Gazsó György, Gazsó György
2002 Az utolsó blues Legjobb operatőr
2002 Citromfej Legjobb producer
2002 Chico Arany olló díj
2002 Hukkle A külföldi filmkritikusok Gene Moskowitz-díja
2002 Hukkle Simó Sándor-díj a legjobb elsőfilmnek
2002 Magyar útlevél Legjobb dokumentumfilm díja
2002 Hamvadó cigarettavég Arany Mikrofon
2002 Kísértések Legjobb rendező Kamondi Zoltán
2002 Szafari Legjobb kísérleti film díja
2002 Fortyogó föld Legjobb tudományos-ismeretterjesztő film
2002 Ébrenjárók Közönségdíj
2002 Északföld Legjobb dokumentumfilm rendező díja Füredi Zoltán "Kapitány"
2002 Aranyváros Legjobb férfi epizód alakítás díja Rajhona Ádám
2002 Szép napok Legjobb női epizód alakítás díja Tóth Orsi
2002 Chico Fődíj
2002 Meseautó Legnagyobb nézettséget elért film
2002 Arccal a földnek Különdíj Tolnai Szabolcs, Kármán Irén, Mundruczó Kornél
2002 Bibó Breviárium Kisérleti és kisjátekfilm kategória rendezői díja Forgács Péter
2002 Ébrenjárók Legjobb elsőfilmes forgatókönyv díja
2002 Északföld Dokumentumfilm kategória operatőri díja
2002 Fény hull arcodra A legerősebb kinematográfiai értékkel bíró, a vizuális kifejezés eszközeit használó mű rendezői díja Gulyás Gyula
2002 Papsajt Diákzsűri nagyjátékfilmes különdíja
2003 Libiomfi Legjobb színész Mucsi Zoltán
2003 Boldog Születésnapot Legjobb operatőr
2003 Libiomfi Legjobb producer
2003 Boldog Születésnapot Arany olló díj
2003 A magyar buletin Schiffer Pál-díj
2003 Rengeteg A külföldi filmkritikusok Gene Moskowitz-díja
2003 Rengeteg Simó Sándor-díj a legjobb elsőfilmnek
2003 Az út vége Legjobb dokumentumfilm díja
2003 Boldog Születésnapot Filmhu Közönségdíj
2003 Boldog Születésnapot Legjobb színésznő Ónodi Eszter
2003 Magyar szépség Arany Mikrofon
2003 Gumiember Legjobb kísérleti film díja
2003 Bozsik Yvette Legjobb dokumentumfilm rendező díja Janisch Attila, Surányi Judit
2003 A boldogság színe Legjobb hang Pacskovszky József, Durst György
2003 Bolondok éneke Legjobb férfi epizód alakítás díja Kovács Lajos, Kovács Lajos
2003 A Rózsa énekei Legjobb forgatókönyv díja
2003 Magyar szépség Fődíj
2003 Táncalak Rendezői látvány díj Grunwalsky Ferenc
2003 Boldog Születésnapot Legjobb elsőfilmes rendező díja Fazekas Csaba
2003 Bozsik Yvette Duna Televízió különdíja
2003 Fellebbezésnek helye nincs! Történelmi kategória díja
2003 Gránátok Kisjátékfilm kategória rendezői díja Politzer Péter
2003 Jött egy busz... Kollektív alkotói díj
2003 Pockok Diákzsűri: Legjobb rövidfilm
2003 Találkozás a végtelennel Ismeretterjesztő kategória díja
2003 Táncalak Előadói különdíj Ladányi Andrea
2003 Tesó Legjobb fiatal forgatókönyvírói díj
2004 Másnap Legjobb színész Gáspár Tibor
2004 A birodalom iskolája Legjobb operatőr
2004 Mélyen őrzött titkok Legjobb producer
2004 Mix Arany olló díj
2004 Valahol otthon lenni Schiffer Pál-díj
2004 Kontroll A külföldi filmkritikusok Gene Moskowitz-díja
2004 Kontroll Simó Sándor-díj a legjobb elsőfilmnek
2004 Szezon Filmhu Közönségdíj
2004 Mélyen őrzött titkok Legjobb színésznő Bagaméri Eszter
2004 Dealer Legjobb forgatókönyv
2004 Dealer Arany Mikrofon
2004 Dealer Legjobb rendező Fliegauf Benedek, Böszörményi Zsuzsa
2004 Kis apokrif No.1. Legjobb kísérleti film díja
2004 Életke I-II. Esélyegyenlőségi-díj
2004 Szezon Legjobb férfi epizód alakítás díja Nagy Ervin, Nagy Ervin
2004 Másnap Legjobb női epizód alakítás díja Lázár Kati, Lázár Kati
2004 A birodalom iskolája Fődíj
2004 József és testvérei - Jelenetek egy parasztbibliából Rendezői látvány díj Jeles András
2004 Teri nagyi Duna Televízió különdíja
2004 A Gresham-palota Ismeretterjesztő kategória díja
2004 A ház Különdíj Ujj-Mészáros Károly, Szirmai Márton, Papp Bojána, Császi Ádám
1-100  /  259